×
فهرست

ضمانت اصل بودن کالا:

برای حفظ تنوع کالا و پاسخ به نیاز همه اقشار جامع تعدادی از کالاهای ارائه شده توسط تولید کننده اصلی تولید نشده است و با قیمتی پایین تر از قیمت اصلی بفروش میرسد لذا به منظور شفافیت بیشتر و حفظ حقوق مشتریان در انتخاب بهتر کالاها با نشان غیر اصل مشخص شده اند.

بنابرین کالاهایی که نشان غیر اصل نداشته باشند ونداد تجهیز اصالت این کالاها را تضمین و همه ی آنهارا یا گارانتی اصلی و معتبر عرضه میکند.

شرکت هایی که از طرف وزارت صنعت ، معدن و تجارت به عنوان وارد کنندگان قانونی در کشور فعالیت میکنند و اسامی آنها در سایت وزارت خانه ذکر شده ، باید گارانتی و خدمات پس از فروش نیز ارائه کنند.

بنابرین گارانتی این شرکت ها گارانتی معتبر محسوب می شوند.

به این ترتیب مشتریانی که گارانتی های بی نام و نشان آنها را سردرگم کرده میتوانند گارانتی معتبر را از غیر معتبر تشخیص دهند.

تمامی محصولات ارائه شده در وب سایت ونداد تجهیز توسط نمایندگان رسمی آن برند در ایران گارانتی شده اند و با اخذ مجوزهای لازم، از مبادی قانونی وارد کشور شده‌اند. لازم به ذکر است کلیه کالاهای مشمول گارانتی پس از تحویل به خریدار و عدم استفاده از مهلت 7 روز ضمانت بازگشت، در صورتی که با هرگونه ایراد و اشکال اعم از نرم‌افزاری و سخت‌افزاری و سایر موارد مواجه شوند، بررسی مساله در حوزه صلاحیت شرکت گارانتی‌کننده مربوط است و ونداد تجهیز هیچگونه مسئولیتی نسبت به مشکلات مزبور نخواهد داشت.

بنابراین کلیه کالاهایی که در ونداد تجهیز عرضه می‌شوند اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کارکرده و یا غیراصلی در سایت ونداد تجهیز به فروش نمی‌رسد. از این رو است که ونداد تجهیز اصل بودن همه محصولات موجود در وب‌سایت را تضمین می‌کند.

تنظیمات

فهرست

اشتراک گذاری