×
فهرست

خلاصه:

به طور کلی سفارش کالاهای خریداری شده از ونداد تجهیز باید در ساعات اداری پردازش شوند. تحویل کالا در شهر تهران با توجه به حجم سفارش بین ۲ الی ۴ ساعت هست که هنگام خرید ساعت دقیق آن قبل از ارسال با شما هماهنگ خواهد شد. در سایر شهرها با توجه به ارسال توسط باربری برای شهرهای بزرگ ۲۴ ساعت و سایر شهر ها تا ۴۸ ساعت تحویل میگردد.

در صورتی که سفارش شما شامل ارسال رایگان گردد متعاقبا توسط کارشناسان فروش به شما اعلام میگردد. تخفیف های حمل رایگان مختص همان روز هستند.

روش ارسال کالا

کلیه محصولات خریداری شده از ونداد تجهیز پس از تکمیل وجه قابل تحویل هستند.

تحویل محصولات خریداری شده طبق درخواست مشتری انجام میگردد و به صورت تحویل درب انبار و یا ارسال به آدرس درخواستی مشتری بسته به ابعاد محصول خریداری شده با پیک موتوری یا وانت بار (یا سایر وسایل نقلیه باری مانند مینی خاور یا خاور و...) ارسال میگردد.

سفارش مشتریانی که در شهرستان ها هستند با توجه به ابعاد و تعداد سفارش یا به صورت مستقیم از انبار بارگیری و ارسال میشوند یا از انبار به باربری مورد نظر مشتری ارسال و به صورت خرده بار به شهرستان مورد نظر ارسال میگردد و بیجک باربری همان روز در اختیار مشتری قرار میگرید.

کلیه مرسولاتی که به وسیله باربری ارسال میشوند بیمه باربری هستند و سالم تحویل باربری میگردند.

هزینه ارسال کالا

حمل رایگان کالا در شهر تهران برای سفارشات با شرایط معین انجام میپذیرد در صورتی که خرید شما شامل شرایط حمل رایگان باشد کارشناسان ونداد تجهیز به شما اعلام میکنند همچنین تخفیف های حمل مختص همان روز هستند. به عبارت دیگر ممکن است یک کالا امروز شامل حمل رایگان باشد و روز بعد شامل حمل رایگان نباشد.

حمل رایگان برای سایر شهرها(در صورتی که سفارش شما شامل حمل رایگان گردد) به صورت حمل رایگان داخلی میباشد. و هزینه شهری از شما دریافت نمیگردد و هزینه حمل باربری به صورت پس کرایه هنگام تحویل از شما گرفته خواهد شد همچنین تخفیف های حمل مختص همان روز هستند. به عبارت دیگر ممکن است یک کالا امروز شامل حمل رایگان باشد و روز بعد خیر.

هزینه ارسال شهری توسط کارشناسان ونداد تجهیز محاسبه و به مشتری اعلام میشود.

هزینه های ارسال بین شهری طبق تعرفه های باربری به علاوه هزینه بیمه بار هستند که هنگام تحویل کالا پرداخت میشود.

ارسال و پرداخت در محل در شهر تهران تا سقف معین بسته به خرید مشتریان عزیز قابل انجام میباشد که ملزم به پرداخت درصدی از کل مبلغ خرید به عنوان پیش پرداخت میباشد.

در صورت درخواست مشتری میتواند با وسیله شخصی یا باری خود کالای خریداری شده را از انبار یا آدرس شرکت تحویل بگیرد.

تحویل از شرکت ملزم به هماهنگی قبلی برای ارسال از انبار به شرکت میباشد و برای برخی گروه کالایی ها با ابعاد بزرگ یا سنگین وزن قابل انجام نیست.

زمان تحویل

تمام تلاش ما برای تحویل سریع کالا و مقرون به صرفه ترین روش ارسال برای مشتریان است. زمان تحویل کالا ها در تهران در کمتر از 2 ساعت هست. البته این زمان برای سفارش در تعداد بالا ممکن است افزایش پیدا کند.

زمان تحویل گروه کالاهای سفارشی به مشتری قبل از پرداخت اعلام میشود و نوسط مشتری تایید میگردد.

تنظیمات

فهرست

اشتراک گذاری