رادیاتور پنلی 

رادیاتور پنلی

رادیاتورهای فولادی پنلی از نسل سوم رادیاتورها هستند. این نوع رادیاتور برای تامین حرارت مورد نیاز منازل ، شرکت ها ، فروشگاه ها و ... استفاده می شود . رادیاتورهای پنلی نسل سوم از ورقه های فولاد تولید شده اند و پوشش خارجی آنها از جنس پلی استر می باشد تا در مقابل زنگ زدگی مقاوم باشد. رادیاتورهای پنلی به دلیل وجود کنوکتور داخل رادیاتوره...

بیشتر
 • رادیاتور پنلی ایساتیس
  رادیاتور پنلی ایساتیس

  رادیاتور پنلی ایساتیس دارای خط تولید از آخرین تکنولوژی روز ایتالیا می باشد و استفاده از فناوری پیوند دو ورق با حفظ ضخامت از برتری رادیاتور پانلی ایساتیس می باشد.

  رادیاتور پانلی ایساتیس مدرترین و بزرگترین تولید کننده رادیاتور پانلی با بالاترین زمان گارانتی در ایران عرضه می شود .

  رادیاتورهای پنلی ایساتیس در دو مدل آفتاب و ایکاروس در بازار موجود می باشند.

  مدل ایکاروس ایساتیس رادیاتور صادراتی شرکت ایساتیس و مدل آفتاب ایساتیس با بالاترین سطح فناوری گرمایش در مدل PKKP22 دارای دو پانل و دوکنوکتور می باشد.

 • رادیاتور پنلی تاش
  رادیاتور پنلی تاش

  رادیاتور پنلی تاش

  رادیاتورهای پنلی تاش دارای استاندارد کیفی EN442 اروپا و ورق های به کار رفته در رادیاتورهای پنلی تاش از جنس فولاد آلیاژی ST12 تولید می شوند.

  فرآیند تولید در شرکت تاش رادیاتور با بهره گیری از پرس های Schuler آلمان و تکنولوژی خطوط جوش Leas ایتالیا بصورت اتوماتیک انجام می گیرد.

  رادیاتورهای پنلی تاش با لوازم نصب و متعلقات رایگان (براکت نصب دیواری ، آچار هواگیر ، پیچ ، رول پلاک ، درپوش هواگیری ، کورکن کروم ، کلیپ های براکت نصب ) ارائه می شود.

  تمامی رادیاتورهای پنلی تاش دارای 12 سال گارانتی در مقابل پوسیدگی می باشند.

 • رادیاتور پنلی سانیکا
  رادیاتور پنلی سانیکا

  رادیاتورهای پنلی سانیکا ساخت کشور ترکیه دارای استاندارد TSE ترکیه و استاندارد CE  اروپا از ک2شور فرانسه می باشند. تمامی رادیاتورهای پنلی سانیکا دارای 12 سال گارانتی در مقابل پوسیدگی می باشند . ورقهای به کار رفته در رادیاتورهای پنلی سانیکا از جنس فولاد آلیاژی ST12 هستند. کلیه رادیاتورهای پنلی سانیکا با لوازم نصب و متعلقات رایگان ارائه می شوند.

 • رادیاتور پنلی بارلی
  رادیاتور پنلی بارلی

  رادیاتور پنلی بارلی

  فروش ویژه رادیاتور پنلی بارلی با قیمت مناسب

  عرضه مستقیم رادیاتور پنلی بارلی همراه گارانتی در وبسایت وندادتجهیز

 • رادیاتور پنلی ایرتورپن
  رادیاتور پنلی ایرتورپن
 • رادیاتور پنلی کلاس پن
  رادیاتور پنلی کلاس پن
 • رادیاتور پنلی آژیر
  رادیاتور پنلی آژیر

  رادیاتور پنلی آژیر

  رادیاتورهای پنلی آژیر مدل 600 دارای 2کنوکتور می باشند و با فاصله آکس تا آکس 50 سانتیمتر است. جنس ورق فولادی بکار رفته از نوع ST13 و با ضخامت 1.25 میلی متر می باشد. رادیاتورهای پنلی آژیر مدل 600 دارای 5 سال گارانتی از شرکت آژیر هستند.

 • رادیاتور پنلی آتربان
  رادیاتور پنلی آتربان
در صفحه
نمایش 1 - 15 از 107 آیتم
نمایش 1 - 15 از 107 آیتم

منو

مقایسه 0