شرایط و قوانین :

با تشکر از حسن انتخاب شما از سایت تخصصی ونداد تجهیز

لطفا موارد زیر را جهت استفاده بهتر از خدمات سایت تخصصی ونداد تجهیز مطالعه فرمایید :

ورود کاربران به پروفایل شخصی و استفاده از سایر خدمات ارائه شده توسط ونداد تجهیز به معنای آگاه بودن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس ها و خدمات ونداد تجهیز است.

قوانین عمومی :

کلیه اصول و رویه های ونداد تجهیز منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف کننده است و متقابلا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورت هرگونه تغییراتی در قوانین و شرایط استفاده در آینده در همین صفحه به روز رسانی می شود.

مشتری :

مشتری یا کاربر به شخصی گفته میشود که با اطلاعات کاربری خود در فرم ثبت نام ایشان درج گردیده به ثبت سفارش یا استفاده از خدمات ونداد تجهیز اقدام می نماید. ونداد تجهیز به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات سایت استفاده می کنند احترام گذاشته و از آن محافظت می کند .

ثبت سفارش :

روزهای کاری ونداد تجهیز از روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش ها در روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پیگیری می شوند.

گارانتی و اصالت کالا :

خدمات و گارانتی محصولات موجود در سایت تخصصی ونداد تجهیز به عهده شرکت های گارانتی کننده معتبراست و هیچ گونه محصول قاچاق و کارکرده ( دست دوم ) در این سایت درج نخواهد شد.

قیمت :

قیمت های موجود در سایت ونداد تجهیز با استفاده از تعرفه شرکت های مربوطه و لیست قیمت توسط نمایندگان رسمی ارائه می شود. توصیه می شود تا قیمت و موجودی نهایی کالاها و یا زمان ساخت قبل از سفارش قطعی به صورت تلفنی با کارشناسان فروش چک شود.

پرداخت :

پرداخت در محل : در صورت سفارشی نبودن کالا میتوان بدون ودیعه خرید کرده و در محل مبلغ آنرا به صورت نقدی و یا کارت به کارت و اینترنتی به صورا همزمان با تحویل کالا پرداخت نمود ( فقط برای تهران )

پرداخت کارت به کارت : با توجه به فواصل مکانی و مشغله کاری خریداران می توانند از طریق پرداخت کارت به کارت به شماره های قید شده در سایت خرید خود را انجام دهند.که این روش جهت سهولت ارسال و حمل توسط ونداد تجهیز توصیه می شود.

بانک ملت :

شماره حساب : 5675510577 به نام بهنام مشکوه السادات

شماره کارت : 6104337833395997 به نام بهنام مشکوه السادات

شماره شبا :IR56 0120 0200 0000 5675 5105 77

لطفا قبل از هماهنگی از موجودی و قیمت کالا با مهندسین فروش ما اقدام به واریز وجه نفرمایید.

 

 

 

 

 

 

 


منو

مقایسه 0