×
فهرست
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات ونداد تجهیز به دقت ملاحظه فرمایید. ورود کاربران به وب‏‌سایت ونداد تجهیز هنگام استفاده از پروفایل شخصی، سایر خدمات ارائه شده توسط ونداد تجهیز به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات ونداد تجهیز است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین ونداد تجهیز از سوی کاربر است.

مشتریان عزیز موظف هستند قبل از پرداخت وجه موجودی کالا و قیمت را با کارشناسان فروش چک نمایند لذا در صورت عدم موجودی کالا یا تغییر بدون اطلاع قبلی قیمت کالا توسط شرکت تولید کننده در حیطه مسوولیتی ونداد تجهیز نیست و در صورت عدم توافق صرفا ونداد تجهیز وجه واریزی را عودت میکند.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

شرایط و قوانین :

با تشکر از حسن انتخاب شما از سایت تخصصی ونداد تجهیز

لطفا موارد زیر را جهت استفاده بهتر از خدمات سایت تخصصی ونداد تجهیز مطالعه فرمایید :

ورود کاربران به پروفایل شخصی و استفاده از سایر خدمات ارائه شده توسط ونداد تجهیز به معنای آگاه بودن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس ها و خدمات ونداد تجهیز است.

قوانین عمومی :

کلیه اصول و رویه های ونداد تجهیز منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف کننده است و متقابلا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورت هرگونه تغییراتی در قوانین و شرایط استفاده در آینده در همین صفحه به روز رسانی می شود.

مشتری :

مشتری یا کاربر به شخصی گفته میشود که با اطلاعات کاربری خود در فرم ثبت نام ایشان درج گردیده به ثبت سفارش یا استفاده از خدمات ونداد تجهیز اقدام می نماید. ونداد تجهیز به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات سایت استفاده می کنند احترام گذاشته و از آن محافظت می کند .

ثبت سفارش :

روزهای کاری ونداد تجهیز از روز شنبه تا چهارشنبه ساعات 8:30 الی 18:30 و پنج شنبه 8:30 الی 13:30 هر هفته به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش ها در روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پیگیری می شوند.

مشتریان عزیز موظف هستند قبل از پرداخت وجه موجودی کالا و قیمت را با کارشناسان فروش چک نمایند لذا در صورت عدم موجودی کالا یا تغییر بدون اطلاع قبلی قیمت کالا توسط شرکت تولید کننده در حیطه مسوولیتی ونداد تجهیز نیست و در صورت عدم توافق صرفا ونداد تجهیز وجه واریزی را عودت میکند.

گارانتی و اصالت کالا :

خدمات و گارانتی محصولات موجود در سایت تخصصی ونداد تجهیز به عهده شرکت های گارانتی کننده معتبراست و هیچ گونه محصول قاچاق و کارکرده ( دست دوم ) در این سایت درج نخواهد شد.

محتوا:

ونداد تجهیز نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و نیز شرکت‏‌های سازنده محصولات استفاده می‏‌کند. لازم به ذکر است ونداد تجهیز تضمین نمی‏‌کند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد. اگر محصول ارائه شده توسط ونداد تجهیز دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل، استرداد کالا قبل از استفاده و در شرایط اولیه است.
وب ‏‌سایت ونداد تجهیز هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت ونداد تجهیز تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.

 
© کلیه محتویات سایت ونداد تجهیز شامل قانون حق تکثیر شده و به سایت ونداد تجهیز تعلق دارد.

قیمت :

قیمت های موجود در سایت ونداد تجهیز با استفاده از تعرفه شرکت های مربوطه و لیست قیمت توسط نمایندگان رسمی ارائه می شود. توصیه می شود تا قیمت و موجودی نهایی کالاها و یا زمان ساخت قبل از سفارش قطعی به صورت تلفنی با کارشناسان فروش چک شود.

پرداخت 

پرداخت در محل : در صورت سفارشی نبودن کالا میتوان بدون ودیعه خرید کرده و در محل مبلغ آنرا به صورت نقدی یا خرید با دستگاه پوز سیار و یا کارت به کارت و اینترنتی به صورت همزمان با تحویل کالا پرداخت نمود. ( فقط برای تهران ) در این روش پرداخت مشتری موظف است درصدی از مبلغ خرید را به عنوان پیش پرداخت قبل از خروج کالا از انبار پرداخت نماید.

پرداخت اینترنتی : کلیه مشتریان عزیز میتوانند پرداخت خود را بعد از هماهنگی موجودی کالا با کارشناسان فروش از درگاه فروش اینترنتی وبسایت ونداد تجهیز انجام دهند.

پرداخت کارت به کارت : با توجه به فواصل مکانی و مشغله کاری خریداران می توانند از طریق پرداخت کارت به کارت به شماره های قید شده در سایت خرید خود را انجام دهند.که این روش جهت سهولت ارسال و حمل توسط ونداد تجهیز توصیه می شود.

بانک ملت :

شماره حساب : 5675510577 به نام بهنام مشکوه السادات

شماره کارت : 6104337833395997 به نام بهنام مشکوه السادات

شماره شبا :IR56 0120 0200 0000 5675 5105 77

لطفا قبل از هماهنگی از موجودی و قیمت کالا با مهندسین فروش ما اقدام به واریز وجه نفرمایید.

 

 

 

 

 

 

 

تنظیمات

فهرست

اشتراک گذاری