برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

پکیج تصفیه استخر و جکوزی

یکی از نکات مهم در استخرها ، تصفیه آب استخر برای استفاده ی چند باره از آب است. تصفیه کردن آب یا همان فیلتراسیون صرفا یک فعالیت فیزیکی می باشد که در آن ذرات معلق و آلاینده های ریز موجود در آب از آن جدا می شود و همین کار از کدر و مات شدن آب استخر جلوگیری می کند که برای شنا کردن و استفاده از استخرها امری ضروری می باشد.

یکی از مزایای استفاده از پکیج تصفیه استخر به گزدش درآوردن آب استخر همزمان با فیلتر کردن آن است.

انواع پکیج تصفیه استخر

این دستگاه ها در سه مدل مختلف TPAKS، دفنی و سطحی (Top Filter) تولید می شوند که در وبسایت تخصصی ونداد تجهیز این پکیج ها در برندهای هایوارد، هایپرپول، پول استار و ... همراه با قیمت های به روز و مشخصات فنی موجود می باشد.

پکیج تصفیه استخر مدل TPAKS 

این دستگاه ها از پمپ ، فیلتر شنی بروی یک شاسی ثابت به همراه کیت اتصالات و لوله های رابط که معمولا جهت فیلتراسیون آب استخرها کوچک و حوضچه های آب سرد طراحی شده اند.

پکیج تصفیه استخر مدل دفنی

این پکیج ها با حجم کوچک و همچنین نصب و دسترسی آسان جایگزین بسیار مناسبی برای موتورخانه استخرهای سر باز، سر پوشیده تا حجم 100 متر مکعب می باشند.

پکیج تصفیه استخر مدل سطحی (Top Filter)

این گونه از پکیج های تصفیه استخری از آنگونه دستگاه هایی است که برای استخرهایی استفاده می شود که هیچگونه لوله کشی و مدار تصفیه در کف استخر وجود ندارد.

این پکیج ها همانند یک سکو طراحی شده اند که در لبه استخر نصب می شوند و از پمپ، فیلتر، تابلو مدار کنترل، کلرزن خطی و ... تشکیل شده اند.

دسته بندی

تنظیمات

فهرست

اشتراک گذاری