برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

پمپ سیرکولاتور بل اند کاست تهران

برای اولین بار هموطنان شــما توانسته اند در صنایع پمپ بل اند کاسـت تهران درجامعه صنعت ایرانی انواع نمونه های پمپ های بل اند کاست خارجی را در کشــور عزیزمان ایران تولید کنند و به خارج کشــور صادر نمایند و در نیویورک آمریکا و اکثر نمایشــگاه های خارج از کشــور علی الخصوص در معرض فروش قرار داده است . در تهران با موافقــت وزارت صنایع فعالیت خود را آغاز کرده اســت. در ســال 1361صنایــع پمــپ ســازی تهران بلند کاست در تهران با موافقــت وزارت صنایع فعالیت خود را آغاز کرده اســت.

پمپ هــای بــل انــد کاســت تهران انواع الکترو پمپ های سیرکولاتور با قابلیت جابــه جایــی آب گــرم و با کاربری در صنعت ساختمان در تمامی صنایع در دســترس قرار داده و اولین شــرکت صادر کننده پمپ ســیرکولاتور به خارج از کشور می باشد که دارای تأییدیه مؤسسـه اســتاندارد و تحقیقات صنعتی ایران و بــا تأییدیــه دانشگاه صنعتـی شـریف و با بهترین راندمان و کیفیت و با مرغوب ترین مواد اولیه در ســطح کشـور میباشد و دارای دو سـال گارانتی و ده سـال خدمات بعد از فروش می باشد .

پمپ دستگاهی است که به طور کلی انرژی مکانیکی را از یک منبع خارجی گرفته و آن را به سیالی که از آن عبور می نماید منتقل می کند . اساس تقسیم بندی پمپ ها :

نحوه انتقال انرژی به سیال

نوع سیال

متریال به کار رفته در ساخت پمپ

مشخصات عمومی محصولات پمپ تهران

به طور کلی مشخصات فنی و ویژگی های پمپ های سیرکولاتور بل اند کاست تهران به شرح زیر می باشد.

سرویس آسان

سرویس پمپ های بلند کاست تهران بسیار آسان است و قابلیت تعویض قطعات را دارد. با باز نمودن چند عدد پیچ بدون باز کردن اتصالات از لوله به سه قسمت جداگانه تقسیم می شود و امکان سرویس پمپ ها را مهیا می نماید .

پروانه گریز از مرکز

ساختمان این پروانه با طراحی مخصوص از جمع شـدن هوا در ســطح کاسـه نمد جلوگیری می کند .

دوام طولانی کاسه نمد و کار بی صدای پمپ را تضمین می نماید .

تلرانس های دقیق فاصله بین پرده و بدنه پمپ نشت آن را به حداقل می رساند .

الكتروموتور

لازمه اولیه هر پمپ آب گرم الکتروموتور بدون لرزش و بی صدای است که عالی ترین کیفیت را دارد و موتورهای تک فاز و سه فاز با دقیق ترین مشخصات به توان1/8 ، 1/6 و... اسب بخار ساخته می شود .

کاسه نمد مكانیكی (مكانیكال سیل)

این کاسـه نمد سابقه طولانی و موفقیت آمیزی دارد و از نفوذ آب به داخل یاتاقان ها جلوگیری می کند و ماده بسیار ســختی که کاسه نمد از آن ساخته شده است و دقتی که در ساخت آن به کار رفته ، ضامن کار همیشه آن می باشد .

محور دقیق (شافت)

در پمپ های بلند کاســت تهران برای محـور از قطعه بزرگی اسـتفاده شــده است که سـطوح یاتاقانی بزرگی را تشکیل می دهند .

طوقه مخصوص ضد ضربه که یکپارچه به محور سـاخته شده اسـت از حرکت ضربه ای انتهای محور که موجب خرابی کاسه نمد و یاتاقان ها می شود، جلوگیری می کند .

سیستم روغنكاری

در پمپ های بلند کاسـت تهران روغن به وســیله نمدهای صنعتی از مخزن روغن بالا آمده و محور و یاتاقان های را دائما درون روغن نگه می دارد. سیســتم روغنکاری پمپ های بلند کاســت تهران بســیار ساده و بی اندازه مؤثر است .

کوپلینگ های صدا خفه کن

نداشــتن صدا یکی از ضرورت های اولیه هر پمپ ســیر کولاتور آب گرم می باشــد. ایــن کوپلینگ هــا دارای بازوهایی اســت که با فنر به یکدیگر وصل شــده اســت ، ایــن حالت لرزش و صدا را خفــه می کند، از آنجا که این اتصالات قابل انعطاف یکی از مزایای مهم پمپ های بلند کاست تهران به شمار می آیند و کار آنها چنان موفقیت آمیز بوده است که از آنها در تمامی پمپ ها استفاده می شود .

مشخصات مهم پمپ های بلند کاست تهران

حداکثر فشار کاری :Psi 175

حداکثر دمای عمل :120° C

کارکرد بطور متناوب برای سیستم های بسته با استفاده از کنترل دما و فشار مناسب سیستم و محل مناسب پمپ

یاتاقان های برنزی بلند

نکته : یاتاقان های برنزی که به قدر کافی بلند هستند برای هم سطح نگه داشتن دقیق محور محور پمپ ها اســتفاده شــده اســت . یک شــیار مخصوص روغنکاری در هر یاتاقان ایجاده شــده تا گردش ثابت روغن را روی ســطح یاتاقان ها میسـر سازد ، ایــن خصوصیـات بــا ترکیــب یکدیگر عملکرد نرم و بـا مطمئن و بی صـدای پمپ را تضمین می کنند.

خرید پمپ های سیرکولاتور بل اند کاست

خریداران محترم باید توجه داشته باشید که قبل از انجام مراحل خرید بایستی با دریافت مشاوره مناسبترین گزینه در بین پمپ های سیرکوله را انتخاب کنید که دارای ظرفیت و قدرت مناسب باشد.

برای دریافت مشاوره و سفارش خرید هر کدام از مدل های پمپ سیرکولاتور بل اند کاست با کارشناسان ونداد تجهیز تماس بگیرید.

دسته بندی

تنظیمات

اشتراک گذاری

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم